Co je u nás nového?

Nejoblíbenější akce
Recenze
Perfektní lektorka!
Hana Štěpánová, Základní škola Ivančická 218, Moravský Krumlov
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělé dopoledne s "Roztančenou školou". Lektorka Adéla měla vše perfektně připravené, lekce vedla profesionálně s ohledem na věk i dovednosti dětí. Děti byly nadšené a některé se chtěly protančit celým dnem. Opravdu jsme si ...
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělé dopoledne s „Roztančenou školou“. Lektorka Adéla měla vše perfektně připravené, lekce vedla profesionálně s ohledem na věk i dovednosti dětí. Děti byly nadšené a některé se chtěly protančit celým dnem. Opravdu jsme si to užili. Děkuji moc za všechny zúčastněné a přeju, ať se vám tato záslužná práce i nadále daří s nadšením a elánem. Je potřeba děti rozpohybovat a vést k aktivnímu pohybu i tanci 🙂 Přeji vám krásné léto 🙂
Patří vám všem velký DÍK!
Milena Kölblová, ZŠ Budyně nad Ohří
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za super akci…před chvílí skončila taneční hodinka, která nadchla naše děti a zpříjemnila tak krásné páteční odpoledne. Trenérka byla úžasná, patří jí velký dík a také Vám všem za organizace takovýchto programů pro děti.
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za super akci…před chvílí skončila taneční hodinka, která nadchla naše děti a zpříjemnila tak krásné páteční odpoledne. Trenérka byla úžasná, patří jí velký dík a také Vám všem za organizace takovýchto programů pro děti.
Lektorka byla špičková!
Mgr. Jana Havelková, Základní škola Bukovina, okres Blansko
Absolvovali jsme váš program pod vedením slečny Adély. Byli jsme moc spokojeni, děti byly absolutně nadšené, lektorka byla špičková po všech stránkách.
Absolvovali jsme váš program pod vedením slečny Adély. Byli jsme moc spokojeni, děti byly absolutně nadšené, lektorka byla špičková po všech stránkách.
Naprostá spokojenost!
Alena Hlaváčková, starostka, Břežany II 63
Moc děkujeme, akce byla super, všichni byli moc spokojení.
Moc děkujeme, akce byla super, všichni byli moc spokojení.
Velmi inspirující akce!
Základní a mateřská škola Horšice
V rámci každoroční akce jsme se zúčastnili taneční show pod vedením zkušené lektorky, která byla opravdu skvělá. Rozpohybovala a nadchla děti, ale i maminky s tatínky. Všichni odcházeli s úsměvem a slovy, že si akci rádi zopakují. Akce byla nejen ...
V rámci každoroční akce jsme se zúčastnili taneční show pod vedením zkušené lektorky, která byla opravdu skvělá. Rozpohybovala a nadchla děti, ale i maminky s tatínky. Všichni odcházeli s úsměvem a slovy, že si akci rádi zopakují. Akce byla nejen zábavná a inspirující, ale i přínosná pro všechny po stránce komunikace a pohybu.
Skvělý promyšlený program!
Mateřská škola Třebívlice
Akce byla určitě velmi prospěšná, děti v dnešní době mají velice málo pohybu!!! V MŠ sice denně cvičíme, ale toto vystoupení bylo úplně něco jiného a hlavně děti velice bavilo. Paní cvičitelka byla velice milá, měla hezký přístup k dětem, ...
Akce byla určitě velmi prospěšná, děti v dnešní době mají velice málo pohybu!!! V MŠ sice denně cvičíme, ale toto vystoupení bylo úplně něco jiného a hlavně děti velice bavilo. Paní cvičitelka byla velice milá, měla hezký přístup k dětem, vše měla skvěle promyšlené, připravené a celou dobu udržela pozornost dětí. Dětem se cvičení velice líbilo.
Recenze
Perfektní lektorka!
Hana Štěpánová, Základní škola Ivančická 218, Moravský Krumlov
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělé dopoledne s "Roztančenou školou". Lektorka Adéla měla vše perfektně připravené, lekce vedla profesionálně s ohledem na věk i dovednosti dětí. Děti byly nadšené a některé se chtěly protančit celým dnem. Opravdu jsme si ...
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělé dopoledne s „Roztančenou školou“. Lektorka Adéla měla vše perfektně připravené, lekce vedla profesionálně s ohledem na věk i dovednosti dětí. Děti byly nadšené a některé se chtěly protančit celým dnem. Opravdu jsme si to užili. Děkuji moc za všechny zúčastněné a přeju, ať se vám tato záslužná práce i nadále daří s nadšením a elánem. Je potřeba děti rozpohybovat a vést k aktivnímu pohybu i tanci 🙂 Přeji vám krásné léto 🙂
Patří vám všem velký DÍK!
Milena Kölblová, ZŠ Budyně nad Ohří
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za super akci…před chvílí skončila taneční hodinka, která nadchla naše děti a zpříjemnila tak krásné páteční odpoledne. Trenérka byla úžasná, patří jí velký dík a také Vám všem za organizace takovýchto programů pro děti.
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za super akci…před chvílí skončila taneční hodinka, která nadchla naše děti a zpříjemnila tak krásné páteční odpoledne. Trenérka byla úžasná, patří jí velký dík a také Vám všem za organizace takovýchto programů pro děti.
Lektorka byla špičková!
Mgr. Jana Havelková, Základní škola Bukovina, okres Blansko
Absolvovali jsme váš program pod vedením slečny Adély. Byli jsme moc spokojeni, děti byly absolutně nadšené, lektorka byla špičková po všech stránkách.
Absolvovali jsme váš program pod vedením slečny Adély. Byli jsme moc spokojeni, děti byly absolutně nadšené, lektorka byla špičková po všech stránkách.
Naprostá spokojenost!
Alena Hlaváčková, starostka, Břežany II 63
Moc děkujeme, akce byla super, všichni byli moc spokojení.
Moc děkujeme, akce byla super, všichni byli moc spokojení.
Velmi inspirující akce!
Základní a mateřská škola Horšice
V rámci každoroční akce jsme se zúčastnili taneční show pod vedením zkušené lektorky, která byla opravdu skvělá. Rozpohybovala a nadchla děti, ale i maminky s tatínky. Všichni odcházeli s úsměvem a slovy, že si akci rádi zopakují. Akce byla nejen ...
V rámci každoroční akce jsme se zúčastnili taneční show pod vedením zkušené lektorky, která byla opravdu skvělá. Rozpohybovala a nadchla děti, ale i maminky s tatínky. Všichni odcházeli s úsměvem a slovy, že si akci rádi zopakují. Akce byla nejen zábavná a inspirující, ale i přínosná pro všechny po stránce komunikace a pohybu.
Skvělý promyšlený program!
Mateřská škola Třebívlice
Akce byla určitě velmi prospěšná, děti v dnešní době mají velice málo pohybu!!! V MŠ sice denně cvičíme, ale toto vystoupení bylo úplně něco jiného a hlavně děti velice bavilo. Paní cvičitelka byla velice milá, měla hezký přístup k dětem, ...
Akce byla určitě velmi prospěšná, děti v dnešní době mají velice málo pohybu!!! V MŠ sice denně cvičíme, ale toto vystoupení bylo úplně něco jiného a hlavně děti velice bavilo. Paní cvičitelka byla velice milá, měla hezký přístup k dětem, vše měla skvěle promyšlené, připravené a celou dobu udržela pozornost dětí. Dětem se cvičení velice líbilo.
Proč zvolit nás?
Lektoři
Chcete vědět jako první, co pro vás chystáme?
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, ať vám neutečou zajímavé novinky a akce.
























